Grantový projekt v rámci globálního grantu CZ.1.07/3.2.06/01.0015 Efektivní komunikace - cesta k úspěchu.

Efektivní komunikace - cesta k úspěchu

Napsáno: 7.11.2010
Přečteno: 2051 x

Evropská obchodní akademie Děčín je nositelem projektu "Efektivní komunikace - cesta k úspěchu", který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Projekt reaguje na současnou situaci na trhu práce, kdy je primárně vyžadována kvalitní pracovní síla jak po odborné stránce, tak v oblasti komunikačních dovedností.

Hlavním cílem projektu je prostřednictvím vzdělávání cílových skupin v oblasti komunikačních dovedností zvýšit kompetence účastníků a jejich uplatnitelnost na trhu práce.

Důraz bude kladen především na osvojování moderních metod komunikace. Mezi tyto metody patří elektronická komunikace, správné způsoby telefonování či vhodná osobní prezentace.

Projekt není založen jen na teoretickém vzdělávání, ale především na přenosu zkušeností, praktických dovedností a informací v oblasti komunikačních dovedností.

V rámci projektu budou účastníci seznámeni se základními informacemi o komunikaci, jejích dílčích částech a způsobech. Velmi důležitou součastí vzdělávacích modulů budou i praktické ukázky a nácvik komunikačních dovedností.

EOA Děčín
Konference
KonferenceKonferenceKonference
Poslední aktualizace:
18.5.2017 - 11:00:56
Počítadlo návštěv:
Online:
1
Dnes návštěv:
13
Celkem návštev:
161103

Hlavní nabídkaZákladní informace o projektuVzdělávací modulyE-LearningFotodokumentaceKontaktVyhodnocení projektuEvropská UnieEvropská obchodní akademieKÚ Ústí n/LMŠMTměsto DěčínUdržitelnost projektuMapa stránek
Copyright © 2010 RaTis, Fusek - Design
Autoři stránek nenesou žádnou odpovědnost za náplň stránek a její stylistické zpracování.